Priorities

25. května 2015 v 19:12 | Tezza |  Denní zprávy
Tak nějak ani nevím, co chci psát, jen vím, že psát chci.
S tím problémem se potýkám dnes a denně. A dnešek není vyjímkou.
Přijdu ze školy, unavená, natěšená na další díl milovaného seriálu, a s hlavou plnou věcí co musím udělat. Nakonec to vždy dopadne stejně - odpoledne prosedím u noťasu, hltám krásnou tvářičku Berryho Allena a úkoly leží hluboko zapomenuty. A nejhorší věc? Nemám vůli to změnit.
Dnes jsem se těšila i na to, až napíšu další článek. Takže teď, místo toho, abych tu seděla nad úkoly a studovala do školy na poslední písemky, radši si tu něco šmudlám. Není to na škodu, neříkám, miluji to!
Ale prokrastinace není dobrá. Vždy dělám prvně to, co chce mé ego, teprve potom povinnosti. Nemělo by to být naopak? Ano, je to otázka priorit, a já si říkám, že si zasloužím odpočinek. Ale to si říkám každý den. Máknout a celý den sedět nad učením? Nehrozí. A to, že bych přišla ze školy, udělala potřebné věci, měla to z krku a pak si mohla užívat naplno očividně taky ne. Protože takhle se furt přemlouvám, že už se musím jít začít učit, kvůli tomu nejdu ani ven, protože mám přece tolik učení, ale nakonec učení stejně pořád odkládám a dostanu se k tomu až večer kolem osmé.
Ale proč?
Chci to změnit.
I just don't know how.
I guess the time to change is just right now.
Let's go and get shit done!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama